Stovyklautojo atmintinė

Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila” paskirtas stovyklos direktorius dirbs administracinį stovyklos vedimo ir organizavimo darbą, dvasinis vadovas – stovyklos kapelionas – prižiūrės stovyklos mokymo programą, vykdys sielovadą. Direktorius ir kapelionas drauge prižiūrės visos stovyklos dalyvių krikščionišką atsakomybę.

Šių metų stovyklos direktorė – Vilma Baltušytė tel. nr.: +370 690 70226, el. pašto adresas: vilma.baltusyte@gmil.com Pavaduotojas – Dominykas Šukys tel. nr.: +370 679 94135, el. pašto adresas: dominykas.sukys@gmail.com Stovyklos kapelionas kun. Frank van Dalen.

Stovykla jau dvidešimt penktą vasarą vyks mūsų visų pamėgtoje vietoje – Nemunėlio Radviliškyje, Biržų rajone, mokyklos patalpose, netoli dviejų upių, Nemunėlio ir Apaščios, santakos. Laukiame apie 100 vaikų – stovyklautojų nuo 7 iki 13 metų, kuriuos numatoma suskirstyti į 12 grupių (būrių) pagal amžių. Berniukai ir mergaitės bus atskiruose būriuose.

Stovyklos išlaikymo suma vienam stovyklautojui – 130 €. Tačiau jei iš vienos šeimos vyksta 2 ir daugiau vaikų išlaikymo suma vienam vaikui 115 €. Į išlaidas įskaičiuotas vaiko sveikatos draudimo mokestis, maitinimas, organizacinės ir administracinės stovyklos išlaidos, būtiniausio inventoriaus įsigijimas. Stovykla yra išlaikoma iš stovyklai paaukotų tikslinių aukų, kurių didžiąją dalį sudaro vaikų – stovyklautojų tėvelių ar globėjų aukos. Paaukoję stovyklos išlaikymui ir parašu patvirtinę gautą Anketą Jūs tampate stovyklos bendradarbiu – organizatoriumi, stovyklos išlaikytoju.

Prašome nevėluoti užsiregistruoti stovyklai. Nesame pajėgūs priimti daugiau nei 100 vaikų – stovyklautojų, todėl stovykloje dalyvauti galės tik pirmieji užregistruoti vaikai. Jei Jūs jau pervedėte pinigus, bet vaikas nebegali dalyvauti stovykloje, prašome apie tai pranešti stovyklos organizatoriams. Jei apie tai pranešite iki 2018-06-08, galime grąžinti stovyklai Jūsų įneštą auką. Jei pranešite po minėtos datos – galėsime grąžinti tik dalį aukos (65 €). Į stovyklą neatvykus ir apie tai nepranešus – paaukotų pinigų grąžinti negalėsime.

Atvykdamas į stovyklą, vaikas privalo turėti: Medicininę pažymą iš gydytojo, leidžiančią vaikui dalyvauti stovykloje; Higienos reikmenis, vaistus nuo savo ligų, priemones nuo uodų; patalynę; pagalvę; rankšluosčius; kepurę nuo saulės; rūbus bei avalynę –šiltam, vėsiam, lietingam orui, maudymuisi (rekomenduojame turėti ir tam skirtą avalynę, nes upės dugnas akmenuotas), sportui; muzikos instrumentų ir/ar kitų laisvalaikiui skirtų dalykų.

Dėmesio: Rekomenduojame broliukų ir/ar sesučių asmeninius daiktus supakuoti į atskirus krepšius. Vadovaujantis ankstesnių stovyklų patirtimi, buvo ne sykį pastebėta, jog vaiko savarankiškumo ugdymui yra naudinga jį parengti individualiai. Kita iš priežasčių yra ta, jog vaikų amžių skirtumas yra per didelis, kad jie galėtų būti, pagal jų pačių pageidavimus, viename būryje. Būriai bus sudaromi atsižvelgiant į tuos pačius vaikų gimimo metus bei lytį.

Dėl mobiliųjų telefonų: šiais metais mobilieji telefonai stovykloje stovyklautojams draudžiami. Prašome tėvelių jų vaikams neįdėti, kitu atveju jie iš vaikų bus surinkti ir atiduoti stovyklos pabaigoje. Taip siekiama vaikui suteikti kuo turiningesnį laiką bendraujant su kitais vaikais, vadovais ir kviestiniais svečiais. Iš patirties žinome, jog vaikui turint mobilųjį telefoną, planšetę ar kitą panašų įrenginį vaikas labai didelę dalį skirią jam. Su vaikais bet kada galėsite pabendrauti per vadovų ar direktoriaus mobiliuosius telefonus. Tiek Jūs galėsite skambinti kada tik norėsite, tiek ir vaikai!